Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
01.1. KUO MAN GALI BŪTI NAUDINGA ŠI PROGRAMASkaityti: 1 minutė

Tai programa jauniems žmonėms, norintiems sužinoti, kaip įveikti stresą, sustiprinti pasitikėjimą savimi, geriau valdyti savo nuotaiką,  depresijos ir nerimo simptomus.

Naudodamiesi šia programa, Jūs suprasite, ką daryti, kad bloga nuotaika neužsitęstų per ilgai. Taip pat sužinosite apie būdus, padedančius valdyti nerimą kasdieniame gyvenime, bendraujant. Tai padės įgyti pasitikėjimo savimi, ugdyti stipresnį, stresams atsparų charakterį.

Savigalbos programa „Geros nuotaikos link“ yra priemonė, kurios tikslas – suteikti informacijos ir padėti įgyti savijautos gerinimo įgūdžių. Kurdami šią programą rėmėmės kognityvinės elgesio terapijos teorija ir principais.

Jei manote, kad galite sirgti depresija ar turite kitų psichikos sveikatos sutrikimų, rekomenduojame šioje programoje dirbti konsultuojantis su gydytoju ar psichologu – taip užtikrinsite didesnį programos efektyvumą.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.