Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
01.3. PERSPĖJIMAI IR AUTORINĖS TEISĖSSkaityti: 1 minutė

Šioje programoje pateikta medžiaga yra skirta informacijai, mokymui ir edukacijai. Naudodami savo kompetenciją, programos autoriai daro viską, kad programoje pateikta informacija būtų teisinga, tačiau niekas negali garantuoti, kad joje nepasitaikys netikslumų.

Informacija šioje programoje yra mokomojo pobūdžio ir nėra skirta depresijos, nerimo sutrikimų ar kitų psichikos ir elgesio sutrikimų gydymui, nes šias ligas gydyti gali tik gydytojai ir psichoterapeutai, susipažinę su kiekvienu atveju individualiai.  Taip pat ši programa nėra skirta ligų diagnostikai ar tiksliam paciento būklės vertinimui.

Informacija šioje svetainėje NĖRA SKIRTA IR NEGALI pakeisti gydytojo ar psichinės sveikatos profesionalo konsultacijos, konkrečių patarimų pacientui arba gydymo.

Programos autoriai neprisiima jokios atsakomybės už šios svetainės ir programos informacijos supratimą, naudojimą ir to pasekmes.

Visa informacija šioje programoje apsaugota autorinėmis teisėmis, kurios priklauso programos kūrėjams ir autoriams. Negalima publikuoti ar kitaip skelbti programos medžiagos be programos teisių turėtojų leidimo.

Naudodami šią programą ir šios svetainės turinį, Jūs pareiškiate, kad sutinkate su šiais perspėjimais ir jų laikotės.

Jūsų duomenų ir įrašų programoje konfidencialumas yra saugomas. Savo įrašus galite matyti tik Jūs ir programos administratoriai.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.