Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
01.6. PABAIGAISkaityti: 1 minutė

Nesvarbu, ar išdrįsite kreiptis dabar ar vėliau – šia savigalbos programa galite naudotis visą laiką. Daugelis įgūdžių, kurių moko ši programa, leis geriau jaustis bendraujant, taip pat gali padėti įveikti sunkius jausmus ir varginančias mintis. Pasinaudokite šiuo nemokamu resursu gerindami savo savijautą.

Parašykite mums savo atsiliepimų, pastabų ir prisidėkite prie programos tobulinimo. Naudodami programą ir suteikdami mums grįžtamąjį ryšį, Jūs labai padėsite ne tik sau, bet ir kitiems, nes suteiksite mums galimybę programą tobulinti ir daryti vis geresnę. Ačiū Jums už tai.

O dabar kibkime į darbą ir ženkime į PROGRAMOS PRADŽIĄ!

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.