Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
02.1. APIE EMOCIJAS IR DEPRESIJĄSkaityti: 1 minutė

Šioje dalyje sužinosite, kokie yra depresijos požymiai, kodėl ji atsiranda, ką depresiškas žmogus jaučia ir galvoja ir kaip depresija palaikoma. Jei atliksite pratimus, tikrausiai suprasite, kas jums sukelia prastą nuotaiką, kokie yra Jūsų depresijos požymiai,  kaip vyksta Jūsų depresijos palaikymo ratas. Skyriaus pabaigoje vaizdo įraše galėsite paklausyti, ką papasakos mūsų projekto dalyvis Justas, kuris  pats išgyveno depresiją. Justas nutarė pasidalinti savo istoriją, kad kuo daugiau žmonių sužinotų, kad depresija yra labai arti mūsų, kaip jaučiasi depresija sergantis žmogus ir kad depresija yra įveikiama.

Depresiją kaip ligą gali diagnozuoti tik gydytojai. Čia mes vartojame sąvoką „depresija“ , turėdami omenyje  tiek užsitęsusią prastą nuotaiką, tiek depresiją kaip sutrikimą.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.