Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
02.1.2. KODĖL AŠ PATIRIU DEPRESIJĄ?Skaityti: 2 mins

Kiekvienas gali patirti depresinę būseną. Žmogus dėl to nekaltas. Depresijos simptomai nerodo, kad žmogus yra nepakankamai protingas ar nevykėlis. Depresinė nuotaika yra būsena, kuri dažniausiai  atsiranda kaip atsakas į sudėtingas gyvenimo situacijas.

Jeigu norime išspręsti problemą, pirmiausia ją turime gerai suprasti- suprasti jos priežastis, pastebėti, kaip  ir kada ji pasireiškia, kaip ji vyksta. Taigi, pradėkime tai daryti. Pabandykite atlikti 1pratimą. Jis padės suprasti Jūsų depresinės nuotaikos priežastis. Depresija sergantys žmonės būna linkę save kaltinti dėl to, kad jie blogai jaučiasi. Priežasčių supratimas gali sumažinti kaltės jausmą.

1 PRATIMAS.  Kas man sukelia depresijos požymius?

Jeigu jaučiate depresijos požymių, pažymėkite, kurios iš žemiau išvardytų problemų gali turėti įtakos tokiai  Jūsų savijautai:

Depresijos simptomus  galinčios sukelti problemos:

Jūsų atsakymas Taip/Ne

Komentaras

1. Sudėtingi santykiai su tėvais, konfliktai šeimoje, tėvų skyrybos,

 

 

2. Nesutarimai su draugais, patyčios,

 

 

3.Nesėkmės ar problemos svarbiuose santykiuose (su partneriu, partnere),

 

 

4.Nesėkmės mokantis, egzaminų sukeltas stresas,

 

 

5.Praradimai, išsiskyrimai, svarbių žmonių, o kartais augintinių mirtys ar ligos.

 

 

6. Kitos priežastys

 

 

Word variantas atsisiuntimui
PDF variantas atsisiuntimui

PAVYZDYS
1 PRATIMAS.  Kas man sukelia depresijos požymius?

Depresijos simptomus  galinčios sukelti problemos: Jūsų atsakymas (Taip/Ne) Komentaras
1. Sudėtingi santykiai su tėvais, konfliktai šeimoje, tėvų skyrybos, Taip Pastoviai rėkia ant manęs, Vadina tingine, nors aš labai stengiuosi mokytis.
2. Nesutarimai su draugais, patyčios, Ne  
3. Nesėkmės ar problemos svarbiuose santykiuose (su partneriu, partnere), Ne  
4. Nesėkmės mokantis, egzaminų sukeltas stresas, Taip Man atrodė, kad aš viską gerai buvau išmokusi, bet nespėjau parašyti. Per kontrolinį buvo duota labai mažai laiko. Man dabar apskritai sunkiai sekasi susikaupti
5. Praradimai, išsiskyrimai, svarbių žmonių, o kartais augintinių mirtys ar ligos, Taip Prieš metus mano spanielį nutrenkė mašina. Verkiau keletą dienų. Tėvai nesuprato, kodėl aš taip pergyvenu.
6. Kitos priežastys. Taip Mano veidas pastoviai išbertas. Visada dėl to nervinuosi, sau atrodau negraži.
Bijau kalbėti prieš auditoriją.
Mūsų šeimoje pastoviai trūksta pinigų.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.