Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
02.2.1. NERIMO PRIEŽASTYSSkaityti: 1 minutė

Varginantis nerimas atsiranda tuomet, kai mes manome, kad ateityje atsitiks kas nors baisaus,  nesuvaldomo, tas, ką mes sunkiai pakelsime.

Daugiau nerimauja žmonės, kurie sau kelia aukščiausius tikslus, nori atitikti aukščiausius standartus, pernelyg įtikti ir patikti kitiems žmonėms, būti labai vertinami. Taip pat labiau nerimauti linkę drovūs, baikštūs, savimi nepasitikintys ir emocingi žmonės. Polinkį į nerimavimą gali sukelti ir pernelyg reiklūs, vaikų gyvenimą besistengiantys kontroliuoti arba kritikuojantys tėvai, mokytojai ar auklėtojai.

Kartais nerimą sukelia stiprūs stresai, išgyvenimai ar patirtos psichologinės traumos. Jauniems žmonėms daug nerimo kyla kuriant tarpusavio santykius. Ar mane priims kiti žmonės ar grupė? Ar aš galiu būti mylimas ar mylima? Kas bus, jeigu su manimi nenorės draugauti kiti? Tai klausimai, į kuriuos kartais nerimastingai ieško atsakymo merginos ir vaikinai.

Kaip klostysis mano santykiai su tėčiu ir mama? Ar išspręsime problemas savo šeimoje?

Liguistą nerimą ir įvairių nerimo sutrikimų gali sukelti ar stiprinti rūkymas, alkoholio ar kitų cheminių medžiagų vartojimas.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.