Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
06.7. KAIP NUGALĖTI GAILESTĮ SAUSkaityti: 2 mins

Gailestį sau dažniausiai pradedame stipriau justi tada, kai mums nepasiseka ir kai atkreipiame dėmesį į kokius nors negatyvius savo gyvenimo aspektus. Tačiau tai stipriai klaidinantis jausmas. Gyvenime problemų, pralaimėjimų ar nesėkmių išvengti neįmanoma. Bet verta iš jų mokytis. Pergalės, kurias pasiekiame susidūrę su didesniais iššūkiais ar po pralaimėjimų serijos, dar saldesnės. Jeigu netikite, pasiklauskite žmonių, kurie daug pasiekė sporto, meno, verslo srityje ar gyvenime. Dažniausiai mes juntame gailestį sau tada, kai lyginame save su pačiais geriausiais ir sėkmingiausiais, bet mes tada „užmirštame“, kad jiems irgi ne viskas klostėsi taip, lyg einant rožėmis klotu keliu. Prieš patirdami sėkmę, jie tikrai patyrė ir nesėkmių, ir nusivylimų. Beje, posakyje „rožėmis klotas kelias“ slepiasi ir duriantys rožių spygliai. Nėra rožių be spyglių, nėra sėkmingo gyvenimo be išbandymų ir pralaimėjimų, iš kurių mes galime mokytis.

Gailestis sau mūsų nestiprina. Dažniausiai jis paralyžiuoja mūsų mintis, norus veikti ir pačius veiksmus. Tai žlugdantis mus ir neturintis prasmės jausmas, nes tai, kas mus sužeidė ar įskaudino, jau praeityje. Čia ir dabar mes esame visai kitoje situacijoje su turima patirtimi ir galimybe iš jos mokytis. Norisi dar kartą priminti taisyklę: „Pasimokėme, susimokėjome už mokslą ir einame į priekį gyvenimo keliu būdami daugiau patyrę.“ Jeigu mes esame gyvi „čia ir dabar“, tai galime ir pasinaudoti gyvenimo pamokomis siekdami dar geresnio savęs realizavimo ir gyvenimo pilnatvės.

Neužtrukite ties gailesčiu sau. Geriau galvokite apie tai, ką esamoje situacijoje galite ir norite padaryti. Lyginkite save ne su tais, kurie daug pasiekė, o su savimi- galvojant, koks buvote praeityje ir koks esate dabar.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.