Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
08.05. PIRMAS PAGALBOS SAU ŽINGSNIS - SUSTIPRINKIME MOTYVACIJĄSkaityti: 2 mins

Tam, kad įveiktumėte persivalgymą, neišvengiamai turėsite stebėti ir keisti savo valgymo įpročius ir mokytis įvairių įgūdžių. Sunku keisti savo įpročius ir mokytis naujų dalykų. Turime to norėti. Šiame skyrelyje pabandysite įvertinti, kiek stipriai norite gyventi be persivalgymo priepuolių ir galbūt galėsite sustiprinti motyvaciją keistis.

Pirmiausia sau atsakykite, ko iš tikrųjų norite - jaustis energingi, liekni, patenkinti ir pasitikintys savimi? Galite paskirti keletą minučių įsivaizdavimui, kokio savęs norėtumėte, kaip jausitės ir atrodysite, kai įveiksite persivalgymo sutrikimą, koks bus gyvenimas, santykiai, kaip pasikeis kitos gyvenimo sritys... Vaizdinio sukūrimas padeda siekti tikslo.

Dabar atlikite du pratimus. Šie pratimai padės daugiau pagalvoti apie motyvaciją keistis. Taip  ją geriau įsisąmoninsite bei sustiprinsite. Rekomenduojame pratimus atlikti raštu ir sau išsaugoti, kad būtų galima paskaityti, jei vėliau motyvacija susilpnėtų.

53 PRATIMAS. Argumentai “už valgymo įpročių nekeitimą“

Nuoširdžiai sau atsakykite, kokie yra Jūsų argumentai už tai, kad geriau nieko nekeisti, palikti viską taip, kaip dabar yra. O paskui prie kiekvieno argumento parašykite savo „atsakymą“ tam argumentui.

 

Argumentai už tai, kad nieko nekeisti

Mano atsakymas argumentui

1 argumentas

   

2 argumentas

   

3 argumentas

   

4 argumentas

   

Word variantas atsisiuntimui
PDF variantas atsisiuntimui

PAVYZDYS. Argumentai “už valgymo įpročių nekeitimą“.

Jeigu Jūs parašėte, kad argumentas už tai, kad geriau nieko nekeisti yra „netikiu, jog kas nors gali padėti“, tai atsakymas į šį argumentą gali būti „Juk galiu pabandyti. Kartais galima tiesiog daryti, nors ir netiki, po to žiūrėti, kas bus“. Kitas atsakymas į argumentą gali būti suradimas atmintyje įvykių, kada bandėme kažką daryti, nors nesitikėjome, jog pavyks, ir visgi pavyko.

54 PRATIMAS. Argumentai „už valgymo įpročių keitimą“

Nuoširdžiai sau atsakykite, kokie yra Jūsų argumentai už tai, kad verta keisti valgymo įpročius

1 argumentas

 

2 argumentas

 

3 argumentas

 

4 argumentas

 

5 argumentas

 

Word variantas atsisiuntimui
PDF variantas atsisiuntimui

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.