Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
12.04.5 ILSĖKITĖSSkaityti: 1 minutė

Geras poilsis po mokymosi yra ne tik geras miegas ir judėjimas, bet ir laisvalaikio veikla. Verta skirti laiko savo hobiui, susitikimams su draugais. Tai pasitarnautų kaip savęs apdovanojimas už tai, jog sunkiai mokėtės. 
Galite pažiūrėti mėgstamo serialo seriją, išeiti pasivaikščioti, pasiklausyti patinkančios muzikos ar suvalgyti ką nors skanaus, pavyzdžiui, vaisių. Laisvalaikio veikla puikiai atitraukia dėmesį nuo minčių, keliančių nerimą.

Kartais norisi pasyvios veiklos, tokios kaip gulėjimas ar žiūrėjimas į ekraną. Mokslininkai įrodė, kad pasimokius, kai jau ir taip praleidote daug laiko pasyviai, naudingiau užsiimti aktyvia veikla. Smegenys tuo metu pailsi, informacija, kurią mokėtes, apdorojama ir geriau įsimenama. Fizinis aktyvumas taip pat pagerina nuotaiką ir sumažina nerimą.

Leiskite sau pailsėti, nes esate to nusipelnę.  

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.