Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
12.08 KAIP ĮVEIKTI BAIMĘ KALBĖTI PRIEŠ KITUS?Skaityti: 1 minutė

Kiekvienas iš mūsų esame susidūrę su baime kalbėti viešumoje. Ši baimė tampa didele problema, jeigu per atsiskaitymą turite kalbėti prieš kitus. Tai gali būti pristatymas universitete, atsakinėjimas mokykloje prie lentos, ar egzaminas žodžiu, kai girdi keli komisijos nariai. Viešojo kalbėjimo baimė yra viena dažniausių baimių, kurias žmogus patiria. Jei manote, kad Jūs bijote atsiskaitymo labiausiai dėl to, kad reikės kalbėti prieš kitus, tuomet šis skyrius kaip tik Jums.

Viešojo kalbėjimo baimės priežastys gali būti kelios, pavyzdžiui, neigiama patirtis vaikystėje atsakinėjant prie lentos klasėje, anksčiau patirta kritika dėl pristatymo, perfekcionizmas, baimė susimauti.

Dėl anksčiau buvusios patirties gali atsirasti tokios mintys kaip “man nepavyks”, “aš susimausiu”, “kiti pasijuoks iš manęs” ir pan. Jos stabdo nuo kalbėjimo viešai bei sukelia didelį nerimą.

Skaitydami šį skyrių, Jūs turėsite galimybę žingsnis po žingsnio judėti link didesnio pasitikėjimo savimi kalbant viešumoje ir galėsite bandyti įveikti viešo kalbėjimo baimę. Taip pat susipažinsite su būdais, kaip pasiruošti pranešimui, kaip susidaryti planą, išmoksite nerimo įveikos būdų. 

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.