Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
12.08.5 ŠIEK TIEK APIE PERFEKCIONIZMĄSkaityti: 1 minutė

Nagrinėjant situacijas, keliančias nerimą, galite pamatyti, kad nemažai jų yra susijusios su perfekcionizmu. Perfekcionizmas, paprastai kalbant, yra mąstymas, kad galiu padaryti geriau, dar geriau ir dar geriau. Perfekcionizmas sukelia nerimą tada, kai atrodo, jog esate nepakankamai gerai pasiruošę savo kalbai. Atrodo, jog dar trūksta laiko, nors jau ir ruošėtės pakankamai ilgai, atrodo, kad gal dar reikėtų patobulinti skaidres, o gal patrumpinti, o gal pailginti kalbą.

Kodėl perfekcionizmas sukelia nerimą? Dažnas žmogus nori viską atlikti gerai. Jei kyla minčių, jog kažką padariau ne taip, ta mintis pradeda gąsdinti ir kelti nerimą. Noras atlikti viską geriausiai ir tobuliausiai yra suprantamas, tačiau nerealus. Tobulumo nėra, tai tiesiog žodis. Visi žmonės nėra tobuli ir jų darbai nebus tobuli.

Norint truputį sumažinti savo perfekcionistines mintis, galite pradėti mąstyti, kad užtenka padaryti pakankamai gerai arba tik 80%. Žmonės, kurie klausysis Jūsų, nežino, ką Jūs ruošėtės jiems pasakyti, ką Jūs planavote pasakyti, tačiau nepasakėte. Jie to nežino. Tad jie ir nesupras, ar Jūsų kalba yra 100%, ar tik 80%. Besiruošiant tie papildomi 20% sukelia daug nerimo ir atima labai daug laiko.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.