Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
12.11 APIE KĄ VERTA PAGALVOTI PO ATSISKAITYMOSkaityti: 2 mins

Atsakykite sau raštu į klausimus, esančius pratime. Kai ruošitės kitam atsiskaitymui ir vėl nerimausite- perskaitykite, ką užsirašėte.

89 PRATIMAS. Mano naudingi pastebėjimai apie nerimo prieš atsiskaitymą įveikimą.

Atsakykite raštu į žemiau pateiktus klausimus.

Kokius naudojau mokymosi būdus ir kurie iš jų man labiausiai padėjo?

 

 

Ką verta prisiminti kitam kartui, ką aš dariau, kas man buvo naudinga, ko išmokau iš šio pasiruošimo atsiskaitymui?

 

 

Jei kažko labai bijojau, ar įvyko tai, ko bijojau? Ar įvyko tik dalis dalykų, kurių bijojau? Ar mano baimės visai nepasitvirtino?  

 

 

Word variantas atsisiuntimui
PDF variantas atsisiuntimui

Po atsiskaitymo (ypač raštu) geriau neaptarinėti užduočių su draugais. Domėjimasis, kaip kiti atliko užduotis, ar kokį jie gavo įvertinimą didina nerimą ir konkurencijos jausmą. Po tokių aptarimų gali atrodyti, kad daug ką parašėte negerai, o tai visai sugadins nuotaiką. Draugai irgi gali klysti... Lyginkite savo pasiekimus ne su kitų pasiekimais, o su tuo, kiek Jūs patobulėjote, kiek Jūs pažengėte į priekį.  

Jei Jūsų atsiskaitymas praėjo puikiai ir gavote gerą įvertinimą, didžiuokitės savo darbo rezultatu. Kartais pasitaiko, jog sėkmės atveju norisi galvoti, kad visą sėkmę lėmė išorinės priežastys, pavyzdžiui, klausimai buvo lengvi, dėstytojas buvo geros nuotaikos ir pan., o Jūsų mokymasis ir darbas čia tik tarp kitko. Tai netiesa. Vertinkite tai, ką padarėte, galvokite apie tai, pagirkite save, kad Jūs tai pasiekėte savo darbu, nuosekliu mokymųsi. Taip sustiprinsite pasitikėjimą savimi.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.