Klaidos žinutė

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - include_once() (eilutė 1374/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).
12.12 JEI NIEKAS NEPADEDASkaityti: 1 minutė

Pasinaudokite profesionalių psichologų teikiama pagalba, jei manote, kad Jums nepakankamai gerai sekasi valdyti nerimą ir pasiruošti atsiskaitymams, nors dėjote daug pastangų, laikėtės visų patarimų. Psichologinis palaikymas atlieka svarbų vaidmenį, įveikiant atsiskaitymų baimę.

Mes visi esame skirtingi: vieniems įveikti nerimą pakanka pasikalbėjimų su tėvais ar artimaisiais, kitiems geriau tartis su draugais ar mokytojais. Išmintinga kreiptis ir į psichologą. Nesigėdykite kreiptis. Išmintingi ir sėkmingi žmonės naudojasi visais resursais, kad pasiektų savo tikslą. Pagalbos ieškojimas yra stiprybės, o ne silpnumo požymis.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.