Klaidos žinutė

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls - _menu_load_objects() (eilutė 579/home/seclt/domains/sveikatostinklas.lt/public_html/gnl/includes/menu.inc).

APIE

Tai programa jauniems žmonėms, norintiems sužinoti, kaip įveikti stresą, sustiprinti pasitikėjimą savimi, geriau valdyti savo nuotaiką,  depresijos ir nerimo simptomus.

Naudodamiesi šia programa, Jūs suprasite, ką daryti, kad bloga nuotaika neužsitęstų per ilgai. Taip pat sužinosite apie būdus, padedančius valdyti nerimą kasdieniame gyvenime, bendraujant. Tai padės įgyti pasitikėjimo savimi, ugdyti stipresnį, stresams atsparų charakterį.

Savigalbos programa „Geros nuotaikos link“ yra priemonė, kurios tikslas – suteikti informacijos ir padėti įgyti savijautos gerinimo įgūdžių. Kurdami šią programą rėmėmės kognityvinės elgesio terapijos teorija ir principais.

Jei manote, kad galite sirgti depresija ar turite kitų psichikos sveikatos sutrikimų, rekomenduojame šioje programoje dirbti konsultuojantis su gydytoju ar psichologu – taip užtikrinsite didesnį programos efektyvumą.

Programą sudaro skirtingos apimties dalys. Galite skaityti iš eilės arba pasirinkti temas, kurios Jums šiuo metu aktualios.

Kiekvienoje programos dalyje susipažinsite su nauja informacija ir turėsite galimybę atlikti įvairių pratimų bei užduočių, pažiūrėti vaizdo siužetų ar paklausyti garso įrašų, kuriuos mes parengėme.

Programa galite naudotis visiškai savarankiškai arba su psichinės sveikatos specialisto, šeimos gydytojo pagalba. Galite dirbti nuosekliai arba pasirinkti dirbti tik prie tų programos dalių, kurios Jums atrodo aktualiausios. Jei dalyvaudami šioje programoje konsultuositės su specialistu, kartu galite aptarti, nuo kurios dalies Jums būtų geriausia pradėti programą, prie kurių programos dalių reiktų užtrukti ilgiau, ar jas atlikti kartu su specialistu. Dalyvavimo programoje ir atliktų užduočių aptarimas (telefonu, el. paštu ar konsultacijos metu) gali būti naudingas Jūsų rezultatams.

Daugiausia naudos gausite tuomet, jei ne tik skaitysite, žiūrėsite ir klausysitės įrašų, bet ir atliksite pratimus bei užduotis.

Kviečiame išbandyti šią programą!

Jūsų nuomonė, pasiūlymai ir pastabos yra svarbūs tobulinant šią programą ir galbūt kuriant kitas programas, todėl siūlome susisiekti su mumis ir pasidalyti savo mintimis. Atsiliepimus galite rašyti grįžtamojo ryšio anketoje arba atsiųsti el. paštu jaunimui@antakpol.lt

Šių savigalbos programų kūrimo iniciatorės yra VšĮ „Antakalnio poliklinika“ ir Vilniaus miesto savivaldybė. Projekto partneriai – Vilniaus miesto Visuomenės sveikatos biuras, Lietuvos medicinos studentų asociacija, Norwegian Centre for Ehealth and Research.

Projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio įdiegimas Vilniaus miesto savivaldybėje“ parėmė Norway grants 2015 – 2016 m.

Visi vaizdo siužetai šioje programoje yra sukurti remiantis tikromis istorijomis. Vaizdo siužetuose vaidino savanoriai. Nuoširdžiai dėkojame!

Programos autoriai: med. dr. Julius Neverauskas (pagrindinis autorius), gyd. Gabija Strončikienė, soc. m. dr. Lina Kalinauskienė, gyd. Zita Skardinskaitė, gyd. Dainius Jakučionis, gydytoja dietologė Edita Saukaitytė.

Šioje programoje pateikta medžiaga yra skirta informacijai, mokymui ir edukacijai. Naudodami savo kompetenciją, programos autoriai daro viską, kad programoje pateikta informacija būtų teisinga, tačiau niekas negali garantuoti, kad joje nepasitaikys netikslumų.

Informacija šioje programoje yra mokomojo pobūdžio ir nėra skirta depresijos, nerimo sutrikimų ar kitų psichikos ir elgesio sutrikimų gydymui, nes šias ligas gydyti gali tik gydytojai ir psichoterapeutai, susipažinę su kiekvienu atveju individualiai.  Taip pat ši programa nėra skirta ligų diagnostikai ar tiksliam paciento būklės vertinimui.

Informacija šioje svetainėje NĖRA SKIRTA IR NEGALI pakeisti gydytojo ar psichinės sveikatos profesionalo konsultacijos, konkrečių patarimų pacientui arba gydymo.

Programos autoriai neprisiima jokios atsakomybės už šios svetainės ir programos informacijos supratimą, naudojimą ir to pasekmes.

Visa informacija šioje programoje apsaugota autorinėmis teisėmis, kurios priklauso programos kūrėjams ir autoriams. Negalima publikuoti ar kitaip skelbti programos medžiagos be programos teisių turėtojų leidimo.

Naudodami šią programą ir šios svetainės turinį, Jūs pareiškiate, kad sutinkate su šiais perspėjimais ir jų laikotės.

Jūsų duomenų ir įrašų programoje konfidencialumas yra saugomas. Savo įrašus galite matyti tik Jūs ir programos administratoriai.

© 2018 Geros Nuotaukos Link. Visos teisės saugomos.